Και είναι μόνο 11 ετών! Αυτό το κορίτσι είναι η χρυσή ελπίδα της Ελλάδας στον παγκόσμιο χάρτη των καλύτερων αθλητών στην επιτραπέζια αντισφαίρηση
στο γνωστό σε όλους μας πινγκ-πονγκ.Γεννήθηκε στις 30/8/2004...στην Αθήνα. Κατοικεί στην Σαλαμίνα όπου και πηγαίνει στο 5ο Δημοτικό Σχολείο.Ξεκίνησε αρχικά να παίζει τένις για έναν χρόνο ...στην γ δημοτικού....στην συνέχεια ζήτησε να πάει σε ενα πιο γρήγορο ατομικό άθλημα...και η μητέρα της πρώην αθλήτρια της επιτραπέζιας αντισφαίρισης την καθοδήγησε εκεί...

Η πρώτη  διάκριση της ήρθε στο Αναπτυξιακό του Μετσόβου το 2014 με την ομάδα του Τελαμώνα..όπου κ πήρε το χάλκινο μετάλλιο...στην μικρή κατηγορία των παγκορασιδων.
Εκεί την είδε ο προπονητής του Ολυμπιακού  ο οποίος εντυπωσιάστηκε απο τις ικανότητες της,κ Γιώργος Χριστοφορακης, και της έκανε πρόταση να την προπονεί.

Το 2015 ήταν μια εποικοδομητική χρονιά  στην οποία και σάρωσε με πάνω απο 15 μετάλλια στην κατηγορία των παγκορασιδων...Με σημαντικότερες στιγμές ...την 2η θέση στον Τελικό των Αναπτυξιακών στην Θεσσαλονίκη 2η θέση στο ομαδικό κ στο διπλό στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα...και τρίτη θέση στο ατομικό.
Συμπαίκτρια της στο ομαδικό κ στο διπλό η Κουκουτου Μαίρη...έναν χρόνο μεγαλύτερη κ προπονητής της ο κ.Γιωργος Χριστοφορακης.
Μπήκαν νέοι στόχοι κ η προετοιμασία τουκαλοκαιριού...παρ όλες τις αντίξοες συνθήκες..είχε 2 camp στην Ελλάδα...το ενα με επικεφαλής τον  ''θρύλο'' Καλλίνικο Κρεάνγκα και το άλλο με τους Γιώργο Χριστοφοράκη κ Στεφανο Αμπελακιωτη.
Τα δυο αυτα camp διήρκεσαν 17 μέρες.Στην συνέχεια με την προσωπική της προπονήτρια Laura Niculae μετέβησαν στην Ρουμανία στην Κωσταντζα όπου για κάτι περισσότερο απο μια εβδομάδα έμειναν στο καμπ επίλεκτων των σημερινών πρωταθλητών Ευρώπης και είχε την ευκαιρία να προπονηθεί μαζί τους.
Τελος Σεπτέμβρη πήρε μέρος στο world junior circuit της Κροατίας όπου κ ηταν η μικρότερη αθλήτρια που έλαβε μέρος..Εκεί κατάφεραν την 9η θέση στο ομαδικό με την 15χρονη συναθλήτρια της Ιωάννα Γερασιματου....
Στην συνέχεια τελος Οκτώβρη..αρχές Νοεμβρίου έλαβε μέρος στο σουηδικό τουρνουά τηςAngby στην Στοκχόλμη. Εκεί κατέκτησε την πρώτη θέση στην ηλικία μέχρι 12 ετών.Ενω κατέκτησε κ δυο ασημένια μετάλλια στις ηλικίες μέχρι 11 κ μέχρι 13 ετών.Τον Ιανουάριο πήρε μέρος στην Ουγγαρία στο joola mini cadet κ κατάφερε την είσοδο της. ..στην 8αδα στο ομαδικό με συναθλήτρια την. Σλοβάκα Hana Slobodgova επίσης μεγαλύτερη της... στην 16αδα...στο ατομικό..οταν όλες οι άλλες αθλήτριες στις 16 ήταν μεγαλύτερες απο εκείνη .
Επόμενος προορισμός για φέτος τα world junior circuit στην Γαλλία τον Φλεβάρη...στην Ιταλία τον Μάρτιο κ στην Πολωνία τον Μάιο.
Στόχος για φέτος...η διάκριση στο Ευρωπαϊκό hope challenge(ακόμη δεν γνωρίζουμε ακριβή ημερομηνία κ τοποθεσία...κάπου μέσα στον Φλεβάρη..Μάρτη )κ ενα απ τα τρία εισιτήρια που οδηγούν στο World hope challenge27 Μάιου με 4 Ιουνίου στην Ντοχα στο Καταρ...όπου θα παραβρεθούν οι 16 καλύτερες αθλήτριες του κόσμου μέχρι 12 ετών...Φέτος στην Ελλάδα...σε όποιο Αναπτυξιακό Τουρνουά έχει βρεθεί...Περα...Χανιά..Μέτσοβο...Καβάλα..Πάτρα..έχει κατακτήσει το χρυσό μετάλλιο.
Παίζει στην Α2 εθνική κατηγορία κ βρίσκεται στην 1ηθεση του rakinglist στην κατηγορία της.
Προπονείται καθημερινά πάνω απο 4 ώρες στο τραπέζι...ενώ κάνει κ στίβο σχεδόν καθε μέρα.